Bunnings

Weed Killer & Garden Pest Control

Showing 36 of 268 results

Silvan Sprayer Repair Kit
Silvan

Silvan Sprayer Repair Kit

(0)

Special Order

$17.95

Roundup 5L For Lawns Weedkiller Refill
Roundup

Roundup 5L For Lawns Weedkiller Refill

(0)

$78.81

$15.76 per litre
Silvan 12V 100L Smoothflo Spotpak Sprayer
Silvan

Silvan 12V 100L Smoothflo Spotpak Sprayer

More options

4.6(9)

Special Order

$886

Ryobi 36V Dual Port Quick Charger
Ryobi Lithium+ 36V

Ryobi 36V Dual Port Quick Charger

4.8(15)

Special Order

$289

Garden Basics 400g Slug & Snail Pellets
Garden Basics

Garden Basics 400g Slug & Snail Pellets

3(2)

$3.09

$0.77 per 100g
Silvan 12V Pak Pump
Silvan

Silvan 12V Pak Pump

2.3(3)

Special Order

$194.50

McGregor's 500ml Weed Out Natural Weed Killer
McGregor's

McGregor's 500ml Weed Out Natural Weed Killer

(0)

$12.95

$2.59 per 100ml
Yates 200ml Zero Pulse Penetrant
Yates

Yates 200ml Zero Pulse Penetrant

5(1)

$34.89

$17.45 per 100ml
Silvan Spray Shield
Silvan

Silvan Spray Shield

(0)

$17.98

Ryobi 150mm Auger Bit
Ryobi

Ryobi 150mm Auger Bit

5(1)

Special Order

$140

Ryobi 100mm Auger Bit
Ryobi

Ryobi 100mm Auger Bit

5(1)

Special Order

$110

Burnet's 200ml Lawn Prickle Control
Burnets

Burnet's 200ml Lawn Prickle Control

(0)

$16.45

$8.23 per 100ml
Burnet's 200ml Lawn Weed Control Concentrate
Burnets

Burnet's 200ml Lawn Weed Control Concentrate

(0)

$16.52

$8.26 per 100ml
McGregor's 200ml Red Spray Dye Concentrate
McGregor's

McGregor's 200ml Red Spray Dye Concentrate

4.6(5)

$15.78

$7.89 per 100ml
Silvan 1.5L ProGrade Sprayer Trigger
Silvan

Silvan 1.5L ProGrade Sprayer Trigger

3.3(7)

$32.97

$21.98 per litre
Ryobi 36V 2.0AH Battery R36BTY2
Ryobi

Ryobi 36V 2.0AH Battery R36BTY2

4.8(20)

$199

Roundup 1L Concentrate Naturals Weedkiller
Roundup

Roundup 1L Concentrate Naturals Weedkiller

1(1)

$53.13

$5.31 per 100ml
Silvan 100L Utepak Sprayer
Silvan

Silvan 100L Utepak Sprayer

3(1)

Special Order

$1,559

Silvan Protect 1.5L Sprayer
Silvan

Silvan Protect 1.5L Sprayer

(0)

$29.98

Yates 3L Zero Rapid Weedkiller Concentrate
Yates

Yates 3L Zero Rapid Weedkiller Concentrate

4.5(4)

$104.89

$34.96 per litre
RYOBI 7.5L Gravity Fed Sprayer Tank
Ryobi

RYOBI 7.5L Gravity Fed Sprayer Tank

(0)

Special Order

$54

Silvan 10m Spring Retractable Hose Reel
Silvan

Silvan 10m Spring Retractable Hose Reel

1.3(4)

Special Order

$225

Silvan Spray Gun & Atomiser
Silvan

Silvan Spray Gun & Atomiser

(0)

Special Order

$155.50

Silvan 300L Squatpak Sprayer With Eco Hose Reel - Eco Hose
Silvan

Silvan 300L Squatpak Sprayer With Eco Hose Reel - Eco Hose

More options

4.7(3)

Special Order

$2,174

Logo - Workshop - Bunnings Branded - Transparent
Bunnings Workshop is an online community for D.I.Y. and gardening discussion. Get your questions answered at workshop.bunnings.com.au

Get inspired by projects from the Bunnings Workshop community