Bunnings

Weed Killer & Garden Pest Control

Showing 36 of 268 results

Kiwicare 250ml Weed Weapon Ready To Use Invade Gel
Kiwicare

Kiwicare 250ml Weed Weapon Ready To Use Invade Gel

2.8(5)

$29.97

$11.99 per 100ml
Kiwicare 200ml Weed Weapon Woody Weeds Concentrate
Kiwicare

Kiwicare 200ml Weed Weapon Woody Weeds Concentrate

(0)

$27.05

$13.53 per 100ml
Silvan Nozzle Kit To Suit All ProGrade sprayers
Silvan

Silvan Nozzle Kit To Suit All ProGrade sprayers

4.1(11)

Special Order

$16.50

Yates 200ml Lime Sulfur
Yates

Yates 200ml Lime Sulfur

5(2)

$19.39

$9.70 per 100ml
Roundup 2.5L Lawn Pump N Go Weedkiller
Roundup

Roundup 2.5L Lawn Pump N Go Weedkiller

(0)

$58.54

$23.42 per litre
Yates 1L Zero Weedkiller Super Concentrate
Yates

Yates 1L Zero Weedkiller Super Concentrate

3.3(4)

$61.94

$6.19 per 100ml
Yates 200g Natures Way Fungus Spray
Yates

Yates 200g Natures Way Fungus Spray

(0)

$25.89

$12.95 per 100g
Yates 500ml Super Shield Rose Spray
Yates

Yates 500ml Super Shield Rose Spray

5(4)

$52.89

$10.58 per 100ml
Kiwicare 250ml Weed Weapon Long Term Concentrate
Kiwicare

Kiwicare 250ml Weed Weapon Long Term Concentrate

4(5)

$29.96

$11.98 per 100ml
Yates 1L Conqueror All Seasons Oil
Yates

Yates 1L Conqueror All Seasons Oil

5(3)

$44.89

$4.49 per 100ml
Roundup 540ml Weedkiller Super Concentrate
Roundup

Roundup 540ml Weedkiller Super Concentrate

(0)

$61.70

$11.43 per 100ml
Silvan Twin Nozzle T-Boom
Silvan

Silvan Twin Nozzle T-Boom

(0)

$46.90

OCP 5L Slasher Eco-Organic Weedkiller Concentrate
OCP

OCP 5L Slasher Eco-Organic Weedkiller Concentrate

4.4(5)

$188.89

$37.78 per litre
McGregor's 4L Weed Out Weed Killer Concentrate
McGregor's

McGregor's 4L Weed Out Weed Killer Concentrate

(0)

$123.43

$30.86 per litre
In-store only
Yates 750mL Bug Oil Insect Spray
Yates

Yates 750mL Bug Oil Insect Spray

4.4(5)

$19.04

$2.54 per 100ml
Kiwicare 200ml LawnPro D-Thatch Concentrate
Kiwicare

Kiwicare 200ml LawnPro D-Thatch Concentrate

(0)

$24.94

$12.47 per 100ml
Yates 225g Leaf Shine Aerosol
Yates

Yates 225g Leaf Shine Aerosol

5(1)

$18.89

$8.40 per 100g
Yates 500ml Conqueror All Seasons Oil
Yates

Yates 500ml Conqueror All Seasons Oil

5(1)

$32.89

$0.07 per 100ml
Kiwicare 1L Weed Weapon Ready to Use Natural Power
Kiwicare

Kiwicare 1L Weed Weapon Ready to Use Natural Power

1.5(2)

$24.15

$2.42 per 100ml
In-store only
Logo - Workshop - Bunnings Branded - Transparent
Bunnings Workshop is an online community for D.I.Y. and gardening discussion. Get your questions answered at workshop.bunnings.com.au

Get inspired by projects from the Bunnings Workshop community