Bunnings

Weed Killer & Garden Pest Control

Showing 36 of 268 results

OCP 1L Slasher Eco-Organic Weedkiller Concentrate
OCP

OCP 1L Slasher Eco-Organic Weedkiller Concentrate

4.1(11)

$56.46

$5.65 per 100ml
Nylex 8L Battery Garden Sprayer
Nylex

Nylex 8L Battery Garden Sprayer

1.6(5)

$117.26

Kiwicare 1L Weed Weapon Long Term Concentrate
Kiwicare

Kiwicare 1L Weed Weapon Long Term Concentrate

4.3(3)

$90.11

$9.01 per 100ml
In-store only
On Guard 4m Snail & Slug Barrier
On Guard

On Guard 4m Snail & Slug Barrier

3.3(33)

$12.22

Roundup 1L For Lawns Ready to Use Weedkiller
Roundup

Roundup 1L For Lawns Ready to Use Weedkiller

3(2)

$20.89

$2.09 per 100ml
In-store only
Yates 750ml Natures Way Fruit And Vege Gun
Yates

Yates 750ml Natures Way Fruit And Vege Gun

(0)

$19.72

$2.63 per 100ml
Weed Weapon 4L Rapid Action Pump and Spray
Weed Weapon

Weed Weapon 4L Rapid Action Pump and Spray

(0)

$61.49

$15.37 per litre
McGregor's 200ml Hydrocotyle Lawn Weed Control
McGregor's

McGregor's 200ml Hydrocotyle Lawn Weed Control

4.3(6)

$13.50

$6.75 per 100ml
Yates 500ml Zero Weedkiller Super Concentrate
Yates

Yates 500ml Zero Weedkiller Super Concentrate

4.8(4)

$37.97

$7.59 per 100ml
Makita LXT 18V 3.0Ah Sprayer Kit
Makita LXT

Makita LXT 18V 3.0Ah Sprayer Kit

(0)

Special Order

$458

OCP 500ml Slasher Eco-Organic Weedkiller Concentrate
OCP

OCP 500ml Slasher Eco-Organic Weedkiller Concentrate

4.8(4)

$37.22

$7.44 per 100ml
OCP 750ml Eco-Oil RTU
OCP

OCP 750ml Eco-Oil RTU

(0)

$17.46

$2.33 per 100ml
Yates 200ml Super Shield Rose Spray
Yates

Yates 200ml Super Shield Rose Spray

4.2(5)

$30.89

$15.45 per 100ml
Yates 200ml Nature's Way Pyrethrum
Yates

Yates 200ml Nature's Way Pyrethrum

5(1)

$31.97

$15.99 per 100ml
Yates 750ml Insect Gun
Yates

Yates 750ml Insect Gun

1(1)

$19.79

$2.64 per 100ml
Silvan Repair Kit To Suit 15L Backpack Sprayer
Silvan

Silvan Repair Kit To Suit 15L Backpack Sprayer

3(1)

Special Order

$24.26

McGregor's 200ml Woody And Scrub Weed Control
McGregor's

McGregor's 200ml Woody And Scrub Weed Control

5(3)

$16.38

$8.19 per 100ml
Yates 3L Ready To Use Rose Gun
Yates

Yates 3L Ready To Use Rose Gun

4.7(3)

$38.96

$12.99 per litre
In-store only
Brunnings 650ml On Guard Snail Gel
Brunnings

Brunnings 650ml On Guard Snail Gel

1.7(26)

$24.94

$3.84 per 100ml
Nylex 1L Battery Sprayer
Nylex

Nylex 1L Battery Sprayer

4.5(9)

$24.61

Ryobi Backpack Sprayer Carrier
Ryobi

Ryobi Backpack Sprayer Carrier

(0)

Special Order

$44.98

Yates 200mL PruneTec Pruning And Grafting Sealant
Yates

Yates 200mL PruneTec Pruning And Grafting Sealant

4(5)

$34.97

$17.49 per 100ml
Logo - Workshop - Bunnings Branded - Transparent
Bunnings Workshop is an online community for D.I.Y. and gardening discussion. Get your questions answered at workshop.bunnings.com.au

Get inspired by projects from the Bunnings Workshop community