Bunnings

Garden Supplies & Maintenance

Showing 36 of 288 results

Garden Basics 40L All Purpose Potting Mix
Garden Basics

Garden Basics 40L All Purpose Potting Mix

4.6(566)

$8.60

$0.22 per litre
Garden Basics 40L Compost
Garden Basics

Garden Basics 40L Compost

4.6(416)

$6.74

$0.17 per litre
400L Black Compost Bin

400L Black Compost Bin

4.7(37)

$67.95

Compost Bin 240Ltr

Compost Bin 240Ltr

4.3(17)

$44.97

Debco SaturAid 500g

Debco SaturAid 500g

(0)

$9.96

$1.99 per 100g
 Daltons 40L Number 4 Ornamental Bark
Daltons

Daltons 40L Number 4 Ornamental Bark

4.8(33)

$8.93

$0.22 per litre
Garden Zen Compost Bin With Sieve

Garden Zen Compost Bin With Sieve

(0)

$23.54

Garden Basics All Purpose Garden Mix 30L
Garden Basics

Garden Basics All Purpose Garden Mix 30L

5(5)

$9.20

$0.31 per litre
Organic Neem Oil 250ml

Organic Neem Oil 250ml

(0)

$21.53

$8.61 per 100ml
In-store only
Garden Basics 25L Topsoil
Garden Basics

Garden Basics 25L Topsoil

4.1(62)

$9.34

$0.37 per litre
Big Value 40L Compost
Big Value

Big Value 40L Compost

4.6(416)

$6.86

Garden Time 5kg Vegetable Fertiliser
Daltons

Garden Time 5kg Vegetable Fertiliser

4.4(8)

$14.94

$2.99 per 1kg
Daltons Coloured Bark Mulch 40L Black
Daltons

Daltons Coloured Bark Mulch 40L Black

4.7(48)

$11.42

$0.29 per litre
Garden Time 40L Vegetable Mix
Daltons

Garden Time 40L Vegetable Mix

4.6(94)

$14.88

$0.37 per litre
Daltons 40L Premium Mulch And Feed
Daltons

Daltons 40L Premium Mulch And Feed

4.4(30)

$15.37

$0.38 per litre
Daltons 40L Garden Time Compost
Daltons

Daltons 40L Garden Time Compost

4.5(127)

$10.55

$0.26 per litre
Daltons 15L Premium Cutting Mix
Daltons

Daltons 15L Premium Cutting Mix

5(1)

Special Order

$13

$0.87 per litre
Scotts Lawn Builder 25L Lawn Soil
Lawn Builder

Scotts Lawn Builder 25L Lawn Soil

4.3(13)

$11.46

$0.46 per litre
Scotts 40L Osmocote Premium Potting Mix
Osmocote

Scotts 40L Osmocote Premium Potting Mix

4.5(36)

$14.85

$0.37 per litre
Daltons 40L Nuggets Bark
Daltons

Daltons 40L Nuggets Bark

4.5(36)

$10.23

$0.26 per litre
Garden Time 40L Potting Mix
Daltons

Garden Time 40L Potting Mix

4.2(136)

$13.43

$0.34 per litre
Daltons Number 3 Bark Mini Chip
Daltons

Daltons Number 3 Bark Mini Chip

4.9(23)

$11.01

$0.28 per litre
Scotts 25L Organic Potting Mix
NEW
Scotts

Scotts 25L Organic Potting Mix

(0)

$14.48

$0.58 per litre
Scotts 25L Organic Vege, Tomato & Herb Mix
NEW
Scotts

Scotts 25L Organic Vege, Tomato & Herb Mix

(0)

$14.98

$0.60 per litre
Premium 10L Indoor Plant Mix
Daltons

Premium 10L Indoor Plant Mix

4.5(4)

$12.46

$1.25 per litre
Saxon 117L Garden Bag
Saxon

Saxon 117L Garden Bag

4(27)

$5.98

Daltons 1m³ Trade Garden Mix
Daltons

Daltons 1m³ Trade Garden Mix

5(8)

Special Order

$191.09