Bunnings

Weed Killer & Garden Pest Control

Showing 36 of 268 results

Silvan Jetpro Spray Gun
Silvan

Silvan Jetpro Spray Gun

5(1)

Special Order

$202

Scotts 400g Quash Slug And Snail Killer
Scotts

Scotts 400g Quash Slug And Snail Killer

3.5(2)

$8.71

$2.18 per 100g
Silvan Garden Accessories Trigger And Hose
Silvan

Silvan Garden Accessories Trigger And Hose

(0)

Special Order

$20.50

Egmont 500ml Plant Mister
Egmont

Egmont 500ml Plant Mister

4.3(6)

$10.98

Silvan M30 Long Jet Trigger Spray Gun
Silvan

Silvan M30 Long Jet Trigger Spray Gun

(0)

Special Order

$125.50

Silvan M30 Short Jet Trigger Spray Gun
Silvan

Silvan M30 Short Jet Trigger Spray Gun

(0)

Special Order

$123

Silvan PA Spray Gun
Silvan

Silvan PA Spray Gun

(0)

Special Order

$195.50

Nylex 5L and 8L Seal Kit
Nylex

Nylex 5L and 8L Seal Kit

(0)

$10.36

OCP 750ml Ready To Use  Slasher Eco-Organic Weedkiller
OCP

OCP 750ml Ready To Use Slasher Eco-Organic Weedkiller

3.9(7)

$18.96

$2.53 per 100ml
Silvan 12V Aquatec Smoothflo Pump
Silvan

Silvan 12V Aquatec Smoothflo Pump

5(3)

Special Order

$340

Ryobi Protection Hoods - 2 Pack
Ryobi

Ryobi Protection Hoods - 2 Pack

3(2)

Special Order

$36.98

Silvan Garden Accessories 3-Way Nozzle Suit
Silvan

Silvan Garden Accessories 3-Way Nozzle Suit

(0)

Special Order

$10.86

Silvan Pump Handle To Suit 15L Backpack Sprayer
Silvan

Silvan Pump Handle To Suit 15L Backpack Sprayer

(0)

Special Order

$10.69

Silvan 200L 12V Traylink Sprayer
Silvan

Silvan 200L 12V Traylink Sprayer

(0)

Special Order

$2,605

Kiwicare 500ml Plant Health Spectrum Concentrate
Kiwicare

Kiwicare 500ml Plant Health Spectrum Concentrate

4.5(2)

$42.95

$8.59 per 100ml
In-store only
Ryobi 7.5L Sprayer Expansion Tank
Ryobi

Ryobi 7.5L Sprayer Expansion Tank

4.8(4)

Special Order

$48.98

Logo - Workshop - Bunnings Branded - Transparent
Bunnings Workshop is an online community for D.I.Y. and gardening discussion. Get your questions answered at workshop.bunnings.com.au

Get inspired by projects from the Bunnings Workshop community