Bunnings

Weed Killer & Garden Pest Control

Showing 36 of 268 results

Nylex Trigger Garden Sprayer  1L
Nylex

Nylex Trigger Garden Sprayer 1L

More options

2.1(67)

$4.17

Trojan 5L Garden Pressure Sprayer
Trojan

Trojan 5L Garden Pressure Sprayer

3.9(7)

$29.97

Nylex 2L 360 Hand Sprayer

Nylex 2L 360 Hand Sprayer

5(1)

$17.04

Nylex 1L 360 Hand Sprayer
Nylex

Nylex 1L 360 Hand Sprayer

4(4)

$11.81

Nylex 5L Shoulder Sprayer
Nylex

Nylex 5L Shoulder Sprayer

2.3(15)

$39.98

Yates 4.5L Gnat Barrier
Yates

Yates 4.5L Gnat Barrier

3.5(106)

$28.24

$6.28 per litre
Nylex 8L Shoulder Sprayer
Nylex

Nylex 8L Shoulder Sprayer

2(8)

$69.47

Yates 200ml Zero Weedkiller Super Concentrate
Yates

Yates 200ml Zero Weedkiller Super Concentrate

5(3)

$22.79

$11.40 per 100ml
Kiwicare 500ml Weed Weapon Long Term Concentrate
Kiwicare

Kiwicare 500ml Weed Weapon Long Term Concentrate

5(6)

$50.34

$10.07 per 100ml
Roundup 1L Advance Liquid Concentrate Weedkiller
Roundup

Roundup 1L Advance Liquid Concentrate Weedkiller

3.7(3)

$64.89

$6.49 per 100ml
McGregor's 5L Pressure Sprayer
McGregor's

McGregor's 5L Pressure Sprayer

1.9(56)

$18.98

Kiwicare 250ml Weed Weapon Extra Strength Concentrate
Kiwicare

Kiwicare 250ml Weed Weapon Extra Strength Concentrate

4.8(4)

$21.23

$8.49 per 100ml
McGregor's 1L Weed Out Weed Killer Concentrate
McGregor's

McGregor's 1L Weed Out Weed Killer Concentrate

4.1(9)

$37.97

$3.80 per 100ml
Nylex 10L Backpack Sprayer
Nylex

Nylex 10L Backpack Sprayer

3.6(8)

$117.24

Trojan 16L Knapsack Sprayer
Trojan

Trojan 16L Knapsack Sprayer

1(2)

$78.97

Yates 200ml Mavrik Insect Spray
Yates

Yates 200ml Mavrik Insect Spray

4.6(8)

$25.89

$12.95 per 100ml
Nylex 15L Backpack Sprayer
Nylex

Nylex 15L Backpack Sprayer

1(3)

$165.55

Yates 200ml Woody Weedkiller
Yates

Yates 200ml Woody Weedkiller

5(1)

$29.91

$14.96 per 100ml
Ryobi 2m Sprayer Extension Hose
Ryobi

Ryobi 2m Sprayer Extension Hose

4.7(3)

Special Order

$24.48

Logo - Workshop - Bunnings Branded - Transparent
Bunnings Workshop is an online community for D.I.Y. and gardening discussion. Get your questions answered at workshop.bunnings.com.au

Get inspired by projects from the Bunnings Workshop community