Bunnings

Pest Control

Showing 36 of 570 results

Yates 3L Zero Rapid 1-Hour Action Weedkiller Big Gun
Yates

Yates 3L Zero Rapid 1-Hour Action Weedkiller Big Gun

4.8(4)

$48.48

$16.16 per litre
Yates 200ml Super Shield Rose Spray
Yates

Yates 200ml Super Shield Rose Spray

4.2(5)

$30.89

$15.45 per 100ml
Yates 4.5L Gnat Barrier
Yates

Yates 4.5L Gnat Barrier

3.5(106)

$28.24

$6.28 per litre
Envirosafe Fly Trap
Envirosafe

Envirosafe Fly Trap

3.7(190)

$13.69

Yates 1kg Blitzem Snail And Slug Pellets
Yates

Yates 1kg Blitzem Snail And Slug Pellets

4.5(42)

$9.89

$0.99 per 100g
Yates 200ml Sprayfix
Yates

Yates 200ml Sprayfix

5(2)

$13.78

Yates 500ml Turfix Lawn Weed Spray
Yates

Yates 500ml Turfix Lawn Weed Spray

5(1)

$43.96

$8.79 per 100ml
OCP 500ml Slasher Eco-Organic Weedkiller Concentrate
OCP

OCP 500ml Slasher Eco-Organic Weedkiller Concentrate

4.8(4)

$37.22

$7.44 per 100ml
Trapped! Mouse Trap Box
Trapped!

Trapped! Mouse Trap Box

3(9)

$9.75

Silvan Repair Kit To Suit 15L Backpack Sprayer
Silvan

Silvan Repair Kit To Suit 15L Backpack Sprayer

3(1)

Special Order

$24.26

Yates 750ml Natures Way Fruit And Vege Gun
Yates

Yates 750ml Natures Way Fruit And Vege Gun

(0)

$19.72

$2.63 per 100ml
Weed Weapon 4L Rapid Action Pump and Spray
Weed Weapon

Weed Weapon 4L Rapid Action Pump and Spray

(0)

$61.49

$15.37 per litre
Yates 3L Ready To Use Rose Gun
Yates

Yates 3L Ready To Use Rose Gun

4.7(3)

$38.96

$12.99 per litre
In-store only
McGregor's 200ml Hydrocotyle Lawn Weed Control
McGregor's

McGregor's 200ml Hydrocotyle Lawn Weed Control

4.3(6)

$13.50

$6.75 per 100ml
Kiwicare 1L Weed Weapon Long Term Concentrate
Kiwicare

Kiwicare 1L Weed Weapon Long Term Concentrate

4.3(3)

$90.11

$9.01 per 100ml
In-store only
Kiwicare 3kg LawnPro Protect
Kiwicare

Kiwicare 3kg LawnPro Protect

4.5(2)

$134.99

$45 per 1kg
In-store only