Bunnings

Swimming Pools & Spas

Showing 36 of 154 results

Hy-Clor 2kg Flocculent
Hy-Clor

Hy-Clor 2kg Flocculent

3.9(23)

$29.97

Hy-Clor 2L Clarifier
Hy-Clor

Hy-Clor 2L Clarifier

4.7(29)

$27.71

$13.86 per litre
In-store only
Hy-Clor 5L Algaecide
Hy-Clor

Hy-Clor 5L Algaecide

3.9(60)

$48.72

$9.74 per litre
Baracuda 700g pH Decreaser
Baracuda

Baracuda 700g pH Decreaser

(0)

$23.48

Hy-Clor Longer Lasting Cubes
Hy-Clor

Hy-Clor Longer Lasting Cubes

3.7(3)

$24.31

Baracuda Rova Floor Only Robotic Pool Cleaner
Baracuda

Baracuda Rova Floor Only Robotic Pool Cleaner

2.6(7)

Special Order

$1,139

Hy-Clor Pool Floating Dispenser
Hy-Clor

Hy-Clor Pool Floating Dispenser

4.6(26)

$14.01

Hy-Clor 500ml Spa Anti-Foam
Hy-Clor

Hy-Clor 500ml Spa Anti-Foam

1(1)

$27.71

Hy-Clor 2L Algaecide
Hy-Clor

Hy-Clor 2L Algaecide

3.9(60)

$27.50

$13.75 per litre
Hy-Clor 1L Pool Blackout
Hy-Clor

Hy-Clor 1L Pool Blackout

4.2(5)

$33.37

$33.37 per litre
Hy-Clor 1L Super Algaecide
Hy-Clor

Hy-Clor 1L Super Algaecide

4.3(23)

$25.13

$25.13 per litre
Baracuda 1kg Spa Shock
Baracuda

Baracuda 1kg Spa Shock

2.6(10)

$40.27

In-store only
Hy-Clor 1L Spa Fragrance Berry Blast
Hy-Clor

Hy-Clor 1L Spa Fragrance Berry Blast

1.3(10)

$27.71

$27.71 per litre
Baracuda 1.25Kg Spa Balance
Baracuda

Baracuda 1.25Kg Spa Balance

1(1)

$54.80