Bunnings

Swimming Pools & Spas

Showing 36 of 154 results

Hy-Clor 2kg Soft Pack Stabiliser
Hy-Clor

Hy-Clor 2kg Soft Pack Stabiliser

4.1(16)

$28.94

Hy-Clor 2kg Alkalinity Increaser
Hy-Clor

Hy-Clor 2kg Alkalinity Increaser

4.5(33)

$20.29

Hy-Clor 2L Green Blaster High Strength Algaecide
Hy-Clor

Hy-Clor 2L Green Blaster High Strength Algaecide

4.1(16)

$29.97

$14.99 per litre
Hy-Clor 1L Water Clarifier
Hy-Clor

Hy-Clor 1L Water Clarifier

4.7(29)

$16.38

$16.38 per litre
Hy-Clor 12.5kg Mag Salt
Hy-Clor

Hy-Clor 12.5kg Mag Salt

2.8(59)

$36.77

Hy-Clor 4kg Calcium Increaser
Hy-Clor

Hy-Clor 4kg Calcium Increaser

4.5(12)

$25.65

Hy-Clor 4kg Alkalinity Increaser
Hy-Clor

Hy-Clor 4kg Alkalinity Increaser

4.5(33)

$28.94

Hy-Clor 2kg 3 In 1 Pool Chlorine
Hy-Clor

Hy-Clor 2kg 3 In 1 Pool Chlorine

4.5(143)

$37.60

Hy-Clor 5L Liquid Chlorine
Hy-Clor

Hy-Clor 5L Liquid Chlorine

5(6)

$31.72

$6.34 per litre
In-store only
PTS Pool Blade Pool Cleaner
PTS

PTS Pool Blade Pool Cleaner

5(3)

$176.03

Hy-Clor 12.5L Liquid Chlorine
Hy-Clor

Hy-Clor 12.5L Liquid Chlorine

1(1)

$52.94

$4.24 per litre
In-store only
Baracuda 500ml No Foam
Baracuda

Baracuda 500ml No Foam

2.3(3)

$25.12

$50.24 per litre
Baracuda 500g pH Increaser
Baracuda

Baracuda 500g pH Increaser

3.5(2)

$23.47

Hy-Clor 1kg Spa Shock
Hy-Clor

Hy-Clor 1kg Spa Shock

5(3)

$40.07

In-store only
Hy-Clor 10kg 3 In 1 Pool Chlorine
Hy-Clor

Hy-Clor 10kg 3 In 1 Pool Chlorine

4.5(143)

$143.17

Baracuda 500ml Pipe Cleaner
Baracuda

Baracuda 500ml Pipe Cleaner

4(2)

$29.25

$58.50 per litre
Hy-Clor 2kg HP Super Shock
Hy-Clor

Hy-Clor 2kg HP Super Shock

4.4(36)

$34.81

In-store only
Hy-Clor 1.25kg Spa Balance
Hy-Clor

Hy-Clor 1.25kg Spa Balance

1(2)

$54.49

Hy-Clor 4kg Super Shock
Hy-Clor

Hy-Clor 4kg Super Shock

4.4(36)

$54.49

In-store only