Bunnings

Bathroom Cleaners

Showing 13 of 49 results

Solvol 4.5L Citrus Liquid Hand Cleaner
Solvol

Solvol 4.5L Citrus Liquid Hand Cleaner

4.6(10)

$105

$2.33 per 100ml
Solvol 500ml Citrus Liquid Hand Wash
Solvol

Solvol 500ml Citrus Liquid Hand Wash

3.4(12)

$20.69

$4.14 per 100ml
Hands On 100g Pumice Soap Bar
Hands On

Hands On 100g Pumice Soap Bar

4.5(2)

$4.35

Drain Clean 450g Enzyme Pellets
Drain Clean

Drain Clean 450g Enzyme Pellets

3.7(33)

$36.59

$8.13 per 100g
Dettol 250mL Rose And Cherry Foaming Hand Wash
Dettol

Dettol 250mL Rose And Cherry Foaming Hand Wash

3.7(18)

$3.24

$1.30 per 100ml
Dewalt Hose Drain Adaptor
DEWALT

Dewalt Hose Drain Adaptor

(0)

Special Order

$18.18

In-store only
Easy Off 325g Heavy Duty Oven And BBQ Cleaner
Easy Off BAM

Easy Off 325g Heavy Duty Oven And BBQ Cleaner

3.9(34)

$6.24

$1.92 per 100g
In-store only
Solvol 250ml Citrus Hand Wash
Solvol

Solvol 250ml Citrus Hand Wash

4.5(6)

$16.97

$6.79 per 100ml
Divosan NR Sanitiser 20L
Diversey

Divosan NR Sanitiser 20L

(0)

Special Order

$259

$1.30 per 100ml
In-store only
Logo - Workshop - Bunnings Branded - Transparent
Bunnings Workshop is an online community for D.I.Y. and gardening discussion. Get your questions answered at workshop.bunnings.com.au

Get inspired by projects from the Bunnings Workshop community