Bunnings

Bathroom Cleaners

Showing 36 of 49 results

Drain Clean 500g Crystals
Drain Clean

Drain Clean 500g Crystals

4.1(30)

$10.98

$2.20 per 100g
Long Life 750ml Grout Cleaner
Long Life

Long Life 750ml Grout Cleaner

4.1(189)

$10.98

$1.46 per 100ml
Drain Clean 1L Liquid Cleaner
Drain Clean

Drain Clean 1L Liquid Cleaner

3.9(66)

$10.98

$1.10 per 100ml
Selleys 750ml Complete Clean Glass and Mirror Spray
Selleys

Selleys 750ml Complete Clean Glass and Mirror Spray

3.1(9)

$4.99

$0.67 per 100ml
Selleys 750ml Complete Clean Bathroom and Shower Spray
Selleys

Selleys 750ml Complete Clean Bathroom and Shower Spray

3.3(12)

$6.39

$0.85 per 100ml
Drain Clean 1L Liquid Enzyme
Drain Clean

Drain Clean 1L Liquid Enzyme

3.4(38)

$16.49

$1.65 per 100ml
Selleys 1L Complete Clean Power Gel Drain Cleaner
Selleys

Selleys 1L Complete Clean Power Gel Drain Cleaner

4.8(21)

$18.19

$1.82 per 100ml
In-store only
Drain Clean 2L Hair Unclogger
Drain Clean

Drain Clean 2L Hair Unclogger

4.4(317)

$8.94

$0.45 per 100ml
Harpic White & Shine 450mL Citrus Toilet Cleaner
Harpic

Harpic White & Shine 450mL Citrus Toilet Cleaner

4.8(27)

$3.94

$0.88 per 100ml
In-store only
The Pink Stuff 750ml Bathroom Cleaner
The Pink Stuff

The Pink Stuff 750ml Bathroom Cleaner

5(2)

$7.94

$1.06 per 100ml
Drain Clean 1L Septic Tank Treatment
Drain Clean

Drain Clean 1L Septic Tank Treatment

4.1(22)

$19.98

$2 per 100ml
30 Seconds 1L Shower Cleaner
30 Seconds

30 Seconds 1L Shower Cleaner

3.9(120)

$4.95

$0.50 per 100ml
Harpic White & Shine 450mL Fresh Toilet Cleaner
Harpic

Harpic White & Shine 450mL Fresh Toilet Cleaner

4.8(19)

$3.94

$0.88 per 100ml
In-store only
The Pink Stuff 750ml Miracle Toilet Cleaner
The Pink Stuff

The Pink Stuff 750ml Miracle Toilet Cleaner

5(1)

$7.94

$1.06 per 100ml
Drano 770ml Kitchen Max Gel Drain Cleaner
Drano

Drano 770ml Kitchen Max Gel Drain Cleaner

3.2(10)

$13.95

$1.81 per 100ml
C-Thru 250ml Shower Shield
C-thru

C-Thru 250ml Shower Shield

4(4)

$17.99

$7.20 per 100ml
Janola 1L Lemon Toilet Cleaner
Janola

Janola 1L Lemon Toilet Cleaner

(0)

$5.49

$0.55 per 100ml
Selleys 500ml Re:act Bathroom And Shower Cleaner
Selleys

Selleys 500ml Re:act Bathroom And Shower Cleaner

4.9(12)

$7.50

$1.50 per 100ml
In-store only
Soft Care Citrus Splash Antibacterial Hand Wash - 5L
Soft Care

Soft Care Citrus Splash Antibacterial Hand Wash - 5L

More options

4.5(2)

$34.89

$0.70 per 100ml
Mr Muscle 500g Drano Kitchen Drain Crystals
Mr Muscle

Mr Muscle 500g Drano Kitchen Drain Crystals

3.3(4)

$13.90

$2.78 per 100g
Long Life 1L Tile Cleaner
Long Life

Long Life 1L Tile Cleaner

3.8(16)

$11.49

$1.15 per 100ml
Diversey 750ml Earthon Toilet Cleaner
Diversey

Diversey 750ml Earthon Toilet Cleaner

5(2)

$6.49

$0.87 per 100ml
30 Seconds 473ml Bring It On Water Shield
30 Seconds

30 Seconds 473ml Bring It On Water Shield

(0)

$36.95

$7.81 per 100ml
Crew Toilet Cleaner - 5L
Diversey

Crew Toilet Cleaner - 5L

More options

(0)

$41.79

$0.84 per 100ml
Drain Clean 60g Crystal One Shot Sachet
Drain Clean

Drain Clean 60g Crystal One Shot Sachet

4.3(6)

$4.59

$7.65 per 100g
Simple Green 750ml Bathroom Cleaner
Simple Green

Simple Green 750ml Bathroom Cleaner

(0)

$9.49

$1.27 per 100ml
Logo - Workshop - Bunnings Branded - Transparent
Bunnings Workshop is an online community for D.I.Y. and gardening discussion. Get your questions answered at workshop.bunnings.com.au

Get inspired by projects from the Bunnings Workshop community