Bunnings

Propagation Equipment

Showing 36 of 82 results

Egmont 25L Perlite Rootmix
Egmont

Egmont 25L Perlite Rootmix

5(2)

$39

$1.56 per litre
Stanley Moisture Meter
Stanley

Stanley Moisture Meter

5(1)

$123

Jack Gold Geo Hanging Planter
Jack

Jack Gold Geo Hanging Planter

5(3)

$7.50

Egmont 25gm Ibadex
Egmont

Egmont 25gm Ibadex

(0)

$8.94

Egmont 500ml Hydroponic Bloom Booster
Egmont

Egmont 500ml Hydroponic Bloom Booster

5(1)

$20.49

$4.10 per 100ml
Jack Hanging Gold Diamond Planter
Jack

Jack Hanging Gold Diamond Planter

4.7(3)

$6.50

Mr Fothergill's 50mm Strips
Fothergill's

Mr Fothergill's 50mm Strips

4.4(27)

$9.97

Moda 8cm Glass Square Planter
Moda

Moda 8cm Glass Square Planter

More options

3(3)

$6.50

Gardman Soil Thermometer
Gardman

Gardman Soil Thermometer

5(1)

$12.98

Egmont Floral Foam Wet
Egmont

Egmont Floral Foam Wet

(0)

$6.95

Egmont 1L Hydroponic Nutrient B
Egmont

Egmont 1L Hydroponic Nutrient B

1(1)

$20.49

$2.05 per 100ml
Egmont Hydroponic Hydro Pot
Egmont

Egmont Hydroponic Hydro Pot

(0)

$0.93

Brunnings Moisture Guard
Brunnings

Brunnings Moisture Guard

2(24)

$16.38

Northcote Pottery 25cm Cork Mat
Northcote Pottery

Northcote Pottery 25cm Cork Mat

More options

3.8(6)

$8.48

McGregor's Graduated Plastic Measuring Jug 3L
McGregor's

McGregor's Graduated Plastic Measuring Jug 3L

(0)

$22.61

$7.54 per litre
Egmont 500ml Hydroponic Growth Booster
Egmont

Egmont 500ml Hydroponic Growth Booster

3.7(3)

$20.49

$4.10 per 100ml
Logo - Workshop - Bunnings Branded - Transparent
Bunnings Workshop is an online community for D.I.Y. and gardening discussion. Get your questions answered at workshop.bunnings.com.au

Get inspired by projects from the Bunnings Workshop community