Bunnings

Propagation Equipment

Showing 36 of 82 results

Saxon Mini Greenhouse with Seed Tray
Saxon

Saxon Mini Greenhouse with Seed Tray

4.4(292)

$10.42

Brunnings 3 in 1 Soil Meter
Brunnings

Brunnings 3 in 1 Soil Meter

3.2(157)

$17.96

Daltons Propagation Sand 15L
Daltons

Daltons Propagation Sand 15L

4.3(7)

$8.65

Daltons Propagation Tray 350mm
Daltons

Daltons Propagation Tray 350mm

4.9(9)

$2.80

Egmont Heat Pad
Egmont

Egmont Heat Pad

4.6(9)

$52.98

Egmont Hydroponic Hydromix 5.25L
Egmont

Egmont Hydroponic Hydromix 5.25L

5(3)

$10.59

$2.02 per litre
Egmont 2L Leca Clay Balls
Egmont

Egmont 2L Leca Clay Balls

3.7(3)

$12.89

$6.45 per litre
Yates 50ml Purple Clonex Rooting Hormone Gel
Yates

Yates 50ml Purple Clonex Rooting Hormone Gel

4.2(70)

$19.88

$39.76 per 100ml
Garden Basics 1L Measuring Jug
NEW
Garden Basics

Garden Basics 1L Measuring Jug

(0)

$6.98

$0.70 per 100ml
Egmont 1L Hydroponic Nutrient A
Egmont

Egmont 1L Hydroponic Nutrient A

5(1)

$20.49

$2.05 per 100ml
Logo - Workshop - Bunnings Branded - Transparent
Bunnings Workshop is an online community for D.I.Y. and gardening discussion. Get your questions answered at workshop.bunnings.com.au

Get inspired by projects from the Bunnings Workshop community