Bunnings

Pest Control

Showing 36 of 566 results

Jack Weed Mat Pins - 20 Pack
Jack

Jack Weed Mat Pins - 20 Pack

4.5(72)

$8.79

Nylex Trigger Garden Sprayer  1L
Nylex

Nylex Trigger Garden Sprayer 1L

More options

2.1(67)

$4.17

Trojan 5L Garden Pressure Sprayer
Trojan

Trojan 5L Garden Pressure Sprayer

3.9(7)

$29.97

Jack 30mm x 4m Copper Snail Tape
Jack

Jack 30mm x 4m Copper Snail Tape

3.4(8)

$4.99

Ratsak Throw Pack - 5 Pack

Ratsak Throw Pack - 5 Pack

5(1)

$11.76

Nylex 2L 360 Hand Sprayer

Nylex 2L 360 Hand Sprayer

5(1)

$17.04

Nylex 1L 360 Hand Sprayer
Nylex

Nylex 1L 360 Hand Sprayer

4(4)

$11.81

Kiwicare 500ml Weed Weapon Long Term Concentrate
Kiwicare

Kiwicare 500ml Weed Weapon Long Term Concentrate

5(6)

$50.34

$10.07 per 100ml
Roundup 1L Advance Liquid Concentrate Weedkiller
Roundup

Roundup 1L Advance Liquid Concentrate Weedkiller

3.7(3)

$64.89

$6.49 per 100ml
Yates 200ml Zero Weedkiller Super Concentrate
Yates

Yates 200ml Zero Weedkiller Super Concentrate

5(3)

$22.79

$11.40 per 100ml
Garden Basics Weedkiller Concentrate 1L
Garden Basics

Garden Basics Weedkiller Concentrate 1L

4.1(9)

$22.89

$2.29 per 100ml
Yates 200ml Turfix Lawn Weed Spray
Yates

Yates 200ml Turfix Lawn Weed Spray

5(1)

$24.90

$12.45 per 100ml
Kiwicare 250ml Weed Weapon Extra Strength Concentrate
Kiwicare

Kiwicare 250ml Weed Weapon Extra Strength Concentrate

4.8(4)

$21.23

$8.49 per 100ml