Bunnings

Pest Control

Showing 36 of 570 results

Yates 200g Natures Way Fungus Spray
Yates

Yates 200g Natures Way Fungus Spray

(0)

$25.89

$12.95 per 100g
Kiwicare 200ml LawnPro Mossclear Concentrate
Kiwicare

Kiwicare 200ml LawnPro Mossclear Concentrate

(0)

$19.93

$9.97 per 100ml
Grosafe 500ml Knockdown Weedkiller
Grosafe

Grosafe 500ml Knockdown Weedkiller

(0)

$16.30

$3.26 per 100ml
Silvan Nozzle Kit To Suit All ProGrade sprayers
Silvan

Silvan Nozzle Kit To Suit All ProGrade sprayers

4.1(11)

Special Order

$16.50

Grosafe 500ml Groventive Garden Insecticide
Grosafe

Grosafe 500ml Groventive Garden Insecticide

(0)

$58.46

$11.69 per 100ml
Kiwicare 200g Weed Weapon Preventer
Kiwicare

Kiwicare 200g Weed Weapon Preventer

2.3(3)

$20.27

$10.14 per 100g
Trapped Plastic Mouse Trap
Trapped!

Trapped Plastic Mouse Trap

4.5(30)

$4.59

Strol 2.4 x 50m Coconut Fibre SmartMat Bio Matting
Strol

Strol 2.4 x 50m Coconut Fibre SmartMat Bio Matting

(0)

Special Order

$647

$5.39 per m2
McGregor's 200ml Woody And Scrub Weed Control
McGregor's

McGregor's 200ml Woody And Scrub Weed Control

5(3)

$16.38

$8.19 per 100ml
Yates 250ml Zero Triple Strike Concentrate
Yates

Yates 250ml Zero Triple Strike Concentrate

(0)

$23.96

$9.58 per 100ml
Yates 1L Zero Triple Strike Concentrate
Yates

Yates 1L Zero Triple Strike Concentrate

(0)

$54.96

$5.50 per 100ml
Yates Zero Weeding Brush
Yates

Yates Zero Weeding Brush

4.1(39)

$51.89

Roundup 540ml Weedkiller Super Concentrate
Roundup

Roundup 540ml Weedkiller Super Concentrate

(0)

$61.70

$11.43 per 100ml
DeWALT 18V XR Power Pruner DCMPP568N-XE - Skin Only
DEWALT

DeWALT 18V XR Power Pruner DCMPP568N-XE - Skin Only

4.7(15)

Special Order

$264.65

Kiwicare 350g LawnPro Protect
Kiwicare

Kiwicare 350g LawnPro Protect

2.5(2)

$20.30

$5.80 per 100g
In-store only
Yates 225g Leaf Shine Aerosol
Yates

Yates 225g Leaf Shine Aerosol

5(1)

$18.89

$8.40 per 100g
Strol 1 x 20m Premium Smartmat Weedmat
Strol

Strol 1 x 20m Premium Smartmat Weedmat

More options

5(1)

$73.70

$3.69 per m2
Burnet's 2L Lawn 2 In 1 Hose Pack
Burnets

Burnet's 2L Lawn 2 In 1 Hose Pack

2(4)

$16.51

$8.26 per litre
Yates Zero Tough Weedkiller
Yates

Yates Zero Tough Weedkiller

5(2)

$19.92

$2.66 per 100ml