Bunnings

Pest Control

Showing 36 of 570 results

Egmont Repel Animal Repellent
Egmont

Egmont Repel Animal Repellent

3(2)

$27.49

Strol 130mm Ground Staples / Weedmat Pins - 100 Pack
Strol

Strol 130mm Ground Staples / Weedmat Pins - 100 Pack

More options

4.3(10)

$28.95

Nylex 1L Battery Sprayer
Nylex

Nylex 1L Battery Sprayer

4.5(9)

$24.61

Grosafe 200ml Knockdown Weedkiller
Grosafe

Grosafe 200ml Knockdown Weedkiller

(0)

$10.93

$5.47 per 100ml
Yates 750ml Insect Gun
Yates

Yates 750ml Insect Gun

1(1)

$19.79

$2.64 per 100ml
Garden Basics Weedkiller Concentrate 500ml
Garden Basics

Garden Basics Weedkiller Concentrate 500ml

3(2)

$16.12

$3.22 per 100ml
Kiwicare 2L NO Bugs Super
Kiwicare

Kiwicare 2L NO Bugs Super

2.8(4)

$40.63

Big Value 1L Seaweed Bio-Stimulant
Big Value

Big Value 1L Seaweed Bio-Stimulant

2.7(3)

$8.51

$0.85 per 100ml
Yates Zero 5L Tough Weedkiller
Yates

Yates Zero 5L Tough Weedkiller

4.6(7)

$63.84

$12.77 per litre
McGregor's 4L Weed Out Weed Killer Concentrate
McGregor's

McGregor's 4L Weed Out Weed Killer Concentrate

(0)

$123.43

$30.86 per litre
In-store only
Yates 200ml Lime Sulfur
Yates

Yates 200ml Lime Sulfur

5(2)

$19.49

$9.75 per 100ml
Jack Solar Power Owl
Jack

Jack Solar Power Owl

2.1(14)

$45

Yates 750ml Turfix Lawn Weed Spray
Yates

Yates 750ml Turfix Lawn Weed Spray

4.5(2)

$18.88

$2.52 per 100ml
Yates 500ml Zero Weedkiller Super Concentrate
Yates

Yates 500ml Zero Weedkiller Super Concentrate

4.8(4)

$37.97

$7.59 per 100ml
Yates 500ml Super Shield Rose Spray
Yates

Yates 500ml Super Shield Rose Spray

5(4)

$52.89

$10.58 per 100ml