Bunnings

Pest Control

Showing 36 of 570 results

Roundup 5L Fast Action Ready to Use Pump'N'Go Weedkiller
Roundup

Roundup 5L Fast Action Ready to Use Pump'N'Go Weedkiller

4.1(8)

$80.76

$16.15 per litre
Roundup 1L Fast Action Ready to Use Weedkiller
Roundup

Roundup 1L Fast Action Ready to Use Weedkiller

4.5(13)

$21.28

$2.13 per 100ml
Kiwicare 400ml LawnPro Turfclean Ultra Concentrate
Kiwicare

Kiwicare 400ml LawnPro Turfclean Ultra Concentrate

1.6(5)

$38.34

$9.59 per 100ml
Yates 500g Blitzem Snail And Slug Pellets
Yates

Yates 500g Blitzem Snail And Slug Pellets

4.5(15)

$5.19

$1.04 per 100g
Roundup 1L For Lawns Ready to Use Weedkiller
Roundup

Roundup 1L For Lawns Ready to Use Weedkiller

3(2)

$20.89

$2.09 per 100ml
In-store only
Envirosafe European Wasp Trap
Envirosafe

Envirosafe European Wasp Trap

3.2(120)

$24.90

Kiwicare 200ml Weed Weapon Woody Weeds Concentrate
Kiwicare

Kiwicare 200ml Weed Weapon Woody Weeds Concentrate

(0)

$27.05

$13.53 per 100ml
Roundup 2.5L Lawn Pump N Go Weedkiller
Roundup

Roundup 2.5L Lawn Pump N Go Weedkiller

(0)

$58.54

$23.42 per litre
Kiwicare 250ml Weed Weapon Ready To Use Invade Gel
Kiwicare

Kiwicare 250ml Weed Weapon Ready To Use Invade Gel

2.8(5)

$29.97

$11.99 per 100ml
Yates 3L Zero Tough Ready To Use Weedkiller
Yates

Yates 3L Zero Tough Ready To Use Weedkiller

4.2(11)

$45.71

$15.24 per litre
Ryobi Backpack Sprayer Carrier
Ryobi

Ryobi Backpack Sprayer Carrier

(0)

Special Order

$44.98

Yates 200ml Nature's Way Pyrethrum
Yates

Yates 200ml Nature's Way Pyrethrum

5(1)

$31.97

$15.99 per 100ml
Grosafe 1L Knockdown Weedkiller
Grosafe

Grosafe 1L Knockdown Weedkiller

(0)

$24.89

$2.49 per 100ml
Strol 2.4 x 50m Coconut Fibre SmartMat Bio Matting
Strol

Strol 2.4 x 50m Coconut Fibre SmartMat Bio Matting

(0)

Special Order

$521

$4.34 per m2
Ripcord Plus Pump & Spray 4L
Kiwicare

Ripcord Plus Pump & Spray 4L

1(3)

$85.51

Yates 1L Zero Weedkiller Super Concentrate
Yates

Yates 1L Zero Weedkiller Super Concentrate

3.3(4)

$61.94

$6.19 per 100ml