Bunnings

Pest Control

Showing 36 of 570 results

Yates 200ml Success Ultra Insect Control
Yates

Yates 200ml Success Ultra Insect Control

3.5(2)

$37.89

$18.95 per 100ml
Kiwicare 1L Weed Weapon Extra Strength Concentrate
Kiwicare

Kiwicare 1L Weed Weapon Extra Strength Concentrate

5(6)

$58.09

$5.81 per 100ml
PestXpert 3L Ready To Use Outdoor Perimeter
PestXpert

PestXpert 3L Ready To Use Outdoor Perimeter

1.8(44)

$62.22

$20.74 per litre
Yates 200g Copper Oxychloride Fungicide
Yates

Yates 200g Copper Oxychloride Fungicide

3.9(7)

$22.57

$11.29 per 100g
In-store only
Ryobi Telescopic Lance And Gun
Ryobi

Ryobi Telescopic Lance And Gun

4.5(2)

Special Order

$36.98

OCP 500ml Eco-Oil Concentrate
OCP

OCP 500ml Eco-Oil Concentrate

(0)

$29.92

$5.98 per 100ml
OCP 1L Slasher Eco-Organic Weedkiller Concentrate
OCP

OCP 1L Slasher Eco-Organic Weedkiller Concentrate

4.1(11)

$56.46

$5.65 per 100ml
Makita 18V Backpack Sprayer Kit DUS158SF
Makita XGT

Makita 18V Backpack Sprayer Kit DUS158SF

(0)

Special Order

$672

McGregor's 200ml Moss Control Concentrate
McGregor's

McGregor's 200ml Moss Control Concentrate

5(1)

$9.20

$4.60 per 100ml
Garden Basics Weedkiller 750ml RTU
Garden Basics

Garden Basics Weedkiller 750ml RTU

5(1)

$10.73

$1.43 per 100ml
Strol 1 x 20m Landscape Pro120 Weedmat
Strol

Strol 1 x 20m Landscape Pro120 Weedmat

More options

5(1)

$69.23

$3.46 per m2
In-store only
Yates 200ml Amitrole Weedkiller
Yates

Yates 200ml Amitrole Weedkiller

5(1)

$26.25

$13.13 per 100ml