Bunnings

Pest Control

Showing 36 of 570 results

Jack Weedmat Poly Pins - 20 pack
Jack

Jack Weedmat Poly Pins - 20 pack

3.2(30)

$8.99

Nylex 8L Battery Garden Sprayer
Nylex

Nylex 8L Battery Garden Sprayer

1.6(5)

$117.26

Yates 200ml Woody Weedkiller
Yates

Yates 200ml Woody Weedkiller

5(1)

$29.91

$14.96 per 100ml
Solo 20L Classic Backpack Sprayer
Solo Sprayers

Solo 20L Classic Backpack Sprayer

(0)

Special Order

$274

In-store only
Kiwicare 4L Weed Weapon Pump And Spray Long Term
Kiwicare

Kiwicare 4L Weed Weapon Pump And Spray Long Term

4.3(4)

$61.01

$15.25 per litre
Yates 750ml Mavrik Insect Spray
Yates

Yates 750ml Mavrik Insect Spray

4.4(5)

$18.65

$2.49 per 100ml
NO Rats Pre-baited Rat Trap
Kiwicare

NO Rats Pre-baited Rat Trap

1(1)

$10.98

Ryobi 2m Sprayer Extension Hose
Ryobi

Ryobi 2m Sprayer Extension Hose

4.7(3)

Special Order

$24.48

Yates 200ml Mavrik Insect Spray
Yates

Yates 200ml Mavrik Insect Spray

4.6(8)

$25.89

$12.95 per 100ml
Kiwicare 900g NO Ants Ant Sand
Kiwicare

Kiwicare 900g NO Ants Ant Sand

4.6(8)

$23.89

Yates 200ml Prickle Weedkiller
Yates

Yates 200ml Prickle Weedkiller

3(2)

$18.88

$9.44 per 100ml
PestXpert 2L Indoor / Outdoor Ready to Use Refill
PestXpert

PestXpert 2L Indoor / Outdoor Ready to Use Refill

3.4(20)

$36.88

$18.44 per litre
Nylex 2L Garden Battery Sprayer
Nylex

Nylex 2L Garden Battery Sprayer

4.1(34)

$48.27

Grosafe 200ml BioNeem Insecticide
Grosafe

Grosafe 200ml BioNeem Insecticide

(0)

$32.98

$16.49 per 100ml
In-store only
Makita LXT 18V 3.0Ah Sprayer Kit
Makita LXT

Makita LXT 18V 3.0Ah Sprayer Kit

(0)

Special Order

$458

Kiwicare 1L Weed Weapon Long Term
Kiwicare

Kiwicare 1L Weed Weapon Long Term

5(1)

$22.69

$2.27 per 100ml
Kiwicare 450g NO Ants Ant Sand
Kiwicare

Kiwicare 450g NO Ants Ant Sand

4.2(5)

$10.08

Yates 200ml Fungus Fighter
Yates

Yates 200ml Fungus Fighter

(0)

$18.88

$9.44 per 100ml
In-store only
Kiwicare 200g Organic Super Sulphur
Kiwicare

Kiwicare 200g Organic Super Sulphur

4.7(3)

$15.49

$7.75 per 100g
Yates 200ml Conqueror All Seasons Oil
Yates

Yates 200ml Conqueror All Seasons Oil

4.5(4)

$13.88

$6.94 per 100ml