Bunnings

Pest Control

Showing 36 of 566 results

Kiwicare 200ml LawnPro Turfclean Ultra Concentrate
Kiwicare

Kiwicare 200ml LawnPro Turfclean Ultra Concentrate

4.5(2)

$26.93

$13.47 per 100ml
Coolaroo 2 x 5m Frost Cloth
Coolaroo

Coolaroo 2 x 5m Frost Cloth

3.8(5)

$7.89

Roundup 140ml Advance Liquid Concentrate Weedkiller
Roundup

Roundup 140ml Advance Liquid Concentrate Weedkiller

3(2)

$17.34

$12.39 per 100ml
Nylex 15L Backpack Sprayer
Nylex

Nylex 15L Backpack Sprayer

1(3)

$165.55

Garden Basics Weedkiller Concentrate 200ml
Garden Basics

Garden Basics Weedkiller Concentrate 200ml

5(4)

$9.89

$4.95 per 100ml
Big Cheese Bait Station
The Big Cheese

Big Cheese Bait Station

3.2(11)

$29.86

Trojan 16L Knapsack Sprayer
Trojan

Trojan 16L Knapsack Sprayer

1(2)

$78.97

Grosafe 200ml Enspray99 Oil Insect Spray
Grosafe

Grosafe 200ml Enspray99 Oil Insect Spray

5(2)

$15.38

$7.69 per 100ml
Goodnature Mouse Trap
Goodnature

Goodnature Mouse Trap

4.5(8)

$128.97

TRAPPED! Plastic Rat Trap
Trapped!

TRAPPED! Plastic Rat Trap

3.8(9)

$8.37

Wingo Bird Repellent Gel 300ml
Wingo

Wingo Bird Repellent Gel 300ml

2.6(8)

$30.90

Nylex 5L Shoulder Sprayer
Nylex

Nylex 5L Shoulder Sprayer

2.3(15)

$39.98

Jack Pest Deterrent Hanging Hawk
Jack

Jack Pest Deterrent Hanging Hawk

2.7(32)

$19.27

Silvan 8L ProGrade Hand Sprayer
Silvan

Silvan 8L ProGrade Hand Sprayer

3.8(48)

$109