Bunnings

Pest Control

Showing 36 of 566 results

Kiwicare 800ml LawnPro Turfclean Ultra Concentrate
Kiwicare

Kiwicare 800ml LawnPro Turfclean Ultra Concentrate

3.8(5)

$51.89

$6.49 per 100ml
Kiwicare 600g LawnPro Protect
Kiwicare

Kiwicare 600g LawnPro Protect

3.5(4)

$29.89

$4.98 per 100g
Trapped! Rat Trap Box
Trapped!

Trapped! Rat Trap Box

3.8(9)

$28.61

McGregor's 1L Weed Out Weed Killer Concentrate
McGregor's

McGregor's 1L Weed Out Weed Killer Concentrate

4.1(9)

$37.97

$3.80 per 100ml
Strol 1 x 25m Coconut Fibre SmartMat Bio Matting
Strol

Strol 1 x 25m Coconut Fibre SmartMat Bio Matting

3.7(7)

$133

$5.32 per m2
Jack 600mm Pest Fence Spike
Jack

Jack 600mm Pest Fence Spike

1.8(40)

$8.79

Yates 1L Turfix Lawn Weed Spray
Yates

Yates 1L Turfix Lawn Weed Spray

4.5(4)

$60.89

$60.89 per litre
Coolaroo 900mm Weedmat Woven - 5m
Coolaroo

Coolaroo 900mm Weedmat Woven - 5m

More options

4.2(81)

$7.98

Jack Pest Control Bobble Head Owl
Jack

Jack Pest Control Bobble Head Owl

2.5(79)

$26.50

Nylex 10L Backpack Sprayer
Nylex

Nylex 10L Backpack Sprayer

3.6(8)

$117.24

McGregor's 5L Pressure Sprayer
McGregor's

McGregor's 5L Pressure Sprayer

1.9(56)

$18.98

Kiwicare 1L NO Bugs Super
Kiwicare

Kiwicare 1L NO Bugs Super

3(3)

$19.30