Bunnings

Pest Control

Showing 36 of 570 results

Silvan M30 Short Jet Trigger Spray Gun
Silvan

Silvan M30 Short Jet Trigger Spray Gun

(0)

Special Order

$123

Ryobi 7.5L Sprayer Expansion Tank
Ryobi

Ryobi 7.5L Sprayer Expansion Tank

4.8(4)

Special Order

$48.98

Silvan 300L Squatpak Sprayer With Eco Hose Reel - Eco Hose
Silvan

Silvan 300L Squatpak Sprayer With Eco Hose Reel - Eco Hose

More options

4.7(3)

Special Order

$2,174

Roundup 540ml Concentrate Naturals Weedkiller
Roundup

Roundup 540ml Concentrate Naturals Weedkiller

(0)

$36.89

$6.83 per 100ml
Ryobi Protection Hoods - 2 Pack
Ryobi

Ryobi Protection Hoods - 2 Pack

3(2)

Special Order

$36.98

Gecko 13W Replacement UV Lamp
Gecko

Gecko 13W Replacement UV Lamp

3(14)

Special Order

$16.29

In-store only
Yates 750ml Zero Triple Strike Weedkiller Spray
Yates

Yates 750ml Zero Triple Strike Weedkiller Spray

(0)

$23.95

$3.19 per 100ml
Grosafe 750ml Knockdown Ready-to-Use Weedkiller
Grosafe

Grosafe 750ml Knockdown Ready-to-Use Weedkiller

1(1)

$9.94

$1.33 per 100ml
Silvan Garden Accessories 3-Way Nozzle Suit
Silvan

Silvan Garden Accessories 3-Way Nozzle Suit

(0)

Special Order

$10.86

Silvan 300L Lightfoot Trailed Sprayer With Reel & 4m Folding Boom
Silvan

Silvan 300L Lightfoot Trailed Sprayer With Reel & 4m Folding Boom

More options

4.5(2)

Special Order

$6,009

Silvan 200L 12V Traylink Sprayer
Silvan

Silvan 200L 12V Traylink Sprayer

(0)

Special Order

$2,605