Bunnings

Pest Control

Showing 36 of 570 results

OCP 3L Ready To Use Slasher Eco-Organic Weedkiller
OCP

OCP 3L Ready To Use Slasher Eco-Organic Weedkiller

3.7(3)

$49.55

$16.52 per litre
Silvan Spray Gun & Atomiser
Silvan

Silvan Spray Gun & Atomiser

(0)

Special Order

$155.50

Ryobi 36V 2.0AH Battery R36BTY2
Ryobi

Ryobi 36V 2.0AH Battery R36BTY2

4.8(20)

$199

Nylex 5L and 8L Seal Kit
Nylex

Nylex 5L and 8L Seal Kit

(0)

$10.36

Silvan 12V Aquatec Smoothflo Pump
Silvan

Silvan 12V Aquatec Smoothflo Pump

5(3)

Special Order

$340

Drop Dead Electric Fly Zapper
Drop Dead

Drop Dead Electric Fly Zapper

3.1(17)

$11.29

Burnet's 200ml Lawn Prickle Control
Burnets

Burnet's 200ml Lawn Prickle Control

(0)

$16.45

$8.23 per 100ml
Roundup 1L Concentrate Naturals Weedkiller
Roundup

Roundup 1L Concentrate Naturals Weedkiller

1(1)

$53.13

$5.31 per 100ml
Silvan 10m Spring Retractable Hose Reel
Silvan

Silvan 10m Spring Retractable Hose Reel

1.3(4)

Special Order

$225

OCP 750ml Ready To Use  Slasher Eco-Organic Weedkiller
OCP

OCP 750ml Ready To Use Slasher Eco-Organic Weedkiller

3.9(7)

$18.96

$2.53 per 100ml
McGregor's 200ml Red Spray Dye Concentrate
McGregor's

McGregor's 200ml Red Spray Dye Concentrate

4.6(5)

$15.78

$7.89 per 100ml
Silvan Garden Accessories Trigger And Hose
Silvan

Silvan Garden Accessories Trigger And Hose

(0)

Special Order

$20.50

Silvan Jetpro Spray Gun
Silvan

Silvan Jetpro Spray Gun

5(1)

Special Order

$202

Silvan M30 Long Jet Trigger Spray Gun
Silvan

Silvan M30 Long Jet Trigger Spray Gun

(0)

Special Order

$125.50

On Guard Snail Trap Twin Pack
On Guard

On Guard Snail Trap Twin Pack

3.8(13)

$14.24

Egmont 500ml Plant Mister
Egmont

Egmont 500ml Plant Mister

4.3(6)

$10.98

Silvan 15m Spring Retractable Hose Reel
Silvan

Silvan 15m Spring Retractable Hose Reel

4(1)

Special Order

$275

Silvan PA Spray Gun
Silvan

Silvan PA Spray Gun

(0)

Special Order

$195.50