Bunnings

Pest Control

Showing 36 of 570 results

Garden Basics 400g Slug & Snail Pellets
Garden Basics

Garden Basics 400g Slug & Snail Pellets

3(2)

$3.09

$0.77 per 100g
Ryobi 36V Dual Port Quick Charger
Ryobi Lithium+ 36V

Ryobi 36V Dual Port Quick Charger

4.8(15)

Special Order

$289

The Buzz Fly Paper - 8 Pack
The Buzz

The Buzz Fly Paper - 8 Pack

3.1(51)

$3.62

Ryobi 100mm Auger Bit
Ryobi

Ryobi 100mm Auger Bit

5(1)

Special Order

$110

Go Trap Wooden Rat Trap
Go Trap

Go Trap Wooden Rat Trap

2.6(13)

$4.59

RYOBI 7.5L Gravity Fed Sprayer Tank
Ryobi

RYOBI 7.5L Gravity Fed Sprayer Tank

(0)

Special Order

$54

Groventive Garden Insecticide
Grosafe

Groventive Garden Insecticide

5(1)

$39.01

$19.51 per 100ml
McGregor's 500ml Weed Out Natural Weed Killer
McGregor's

McGregor's 500ml Weed Out Natural Weed Killer

(0)

$12.95

$2.59 per 100ml
Silvan Protect 1.5L Sprayer
Silvan

Silvan Protect 1.5L Sprayer

(0)

$29.98

Silvan 100L Utepak Sprayer
Silvan

Silvan 100L Utepak Sprayer

3(1)

Special Order

$1,559

Big Cheese Rat Trap Cage
The Big Cheese

Big Cheese Rat Trap Cage

3.2(166)

$59.89

Scotts 400g Quash Slug And Snail Killer
Scotts

Scotts 400g Quash Slug And Snail Killer

3.5(2)

$8.71

$2.18 per 100g
Silvan Pump Handle To Suit 15L Backpack Sprayer
Silvan

Silvan Pump Handle To Suit 15L Backpack Sprayer

(0)

Special Order

$10.69

The Buzz Codling Moth Trap
The Buzz

The Buzz Codling Moth Trap

4.7(7)

$28.61

Roundup 2.5L Tough Pump'N'Go Weedkiller
Roundup

Roundup 2.5L Tough Pump'N'Go Weedkiller

3.8(4)

$61.74

$24.70 per litre
Silvan 1.5L ProGrade Sprayer Trigger
Silvan

Silvan 1.5L ProGrade Sprayer Trigger

3.3(7)

$32.97

$21.98 per litre
Gecko 4W Bug Zapper Replacement UV Lamp
Gecko

Gecko 4W Bug Zapper Replacement UV Lamp

3.7(3)

Special Order

$5.62

In-store only
Ryobi 150mm Auger Bit
Ryobi

Ryobi 150mm Auger Bit

5(1)

Special Order

$140