Bunnings

Pest Control

Showing 36 of 570 results

Jack Pressed Metal Edging Peg
Jack

Jack Pressed Metal Edging Peg

2.4(5)

$2.13

Ryobi Sprayer Nozzle - 2 Pack
Ryobi

Ryobi Sprayer Nozzle - 2 Pack

5(1)

Special Order

$12.48

Roundup 5L For Lawns Weedkiller Refill
Roundup

Roundup 5L For Lawns Weedkiller Refill

(0)

$78.81

$15.76 per litre
RATSAK Electronic Mouse Trap
Ratsak

RATSAK Electronic Mouse Trap

4.2(207)

$84.48

Yates 3L Zero Rapid Weedkiller Concentrate
Yates

Yates 3L Zero Rapid Weedkiller Concentrate

4.5(4)

$104.89

$34.96 per litre
Roundup 1L Tough Ready To Use Weedkiller
Roundup

Roundup 1L Tough Ready To Use Weedkiller

4.7(3)

$31.92

$3.19 per 100ml
AEG 4-Nozzle Sprayer Boom
AEG

AEG 4-Nozzle Sprayer Boom

(0)

Special Order

$42.98

Silvan 12V Pak Pump
Silvan

Silvan 12V Pak Pump

2.3(3)

Special Order

$194.50

Envirosafe Jumbo Fly Trap
Envirosafe

Envirosafe Jumbo Fly Trap

4.5(38)

$24.89

Yates 200mL PruneTec Pruning And Grafting Sealant
Yates

Yates 200mL PruneTec Pruning And Grafting Sealant

4(5)

$34.97

$17.49 per 100ml
Silvan Spray Shield
Silvan

Silvan Spray Shield

(0)

$17.98

Burnet's 200ml Lawn Weed Control Concentrate
Burnets

Burnet's 200ml Lawn Weed Control Concentrate

(0)

$16.52

$8.26 per 100ml
Yates 200ml Zero Pulse Penetrant
Yates

Yates 200ml Zero Pulse Penetrant

5(1)

$34.89

$17.45 per 100ml