Bunnings

Pest Control

Showing 36 of 570 results

OCP 20L Slasher Weedkiller Concentrate
OCP

OCP 20L Slasher Weedkiller Concentrate

(0)

Special Order

$584.69

$29.23 per litre
Gardena 450ml Soft Sprayer
Gardena

Gardena 450ml Soft Sprayer

5(3)

$22.21

The Buzz Guava Moth Trap
The Buzz

The Buzz Guava Moth Trap

3.8(6)

$30.68

Silvan Twin Nozzle T-Boom
Silvan

Silvan Twin Nozzle T-Boom

(0)

$46.90

Nylex 8L Shoulder Sprayer
Nylex

Nylex 8L Shoulder Sprayer

2(8)

$69.47

Yates 500g Nature's Way Derris Dust
Yates

Yates 500g Nature's Way Derris Dust

3(2)

$14.93

$2.99 per 100g
In-store only
Silvan 12V 100L Smoothflo Spotpak Sprayer
Silvan

Silvan 12V 100L Smoothflo Spotpak Sprayer

More options

4.6(9)

Special Order

$886

Roundup 5L Fast Action Spray Ready Weedkiller
Roundup

Roundup 5L Fast Action Spray Ready Weedkiller

4.8(4)

$58.54

$11.71 per litre
Kiwicare 250ml Plant Health Spectrum Concentrate
Kiwicare

Kiwicare 250ml Plant Health Spectrum Concentrate

(0)

$24.88

$9.95 per 100ml
Ratsak® Max Strength™ Rat Trap
Ratsak

Ratsak® Max Strength™ Rat Trap

2.3(99)

$11.95

OCP 750ml Eco-Fungicide RTU
OCP

OCP 750ml Eco-Fungicide RTU

1(1)

$19.19

$2.56 per 100ml
Bondall Water Jet Power Washer
Bondall

Bondall Water Jet Power Washer

3.2(48)

$28.98

Silvan Extendable Spray Gun
Silvan

Silvan Extendable Spray Gun

2.9(8)

$29

Yates 200ml Hydrocotyle Killer
Yates

Yates 200ml Hydrocotyle Killer

3(2)

$29.94

$14.97 per 100ml
In-store only
On Guard 4m Snail & Slug Barrier
On Guard

On Guard 4m Snail & Slug Barrier

3.3(33)

$12.22