Bunnings

Pest Control

Showing 36 of 570 results

Roundup 5L Tough Spray Ready Weedkiller
Roundup

Roundup 5L Tough Spray Ready Weedkiller

5(1)

$81.89

$16.38 per litre
Yates 1L Conqueror All Seasons Oil
Yates

Yates 1L Conqueror All Seasons Oil

5(3)

$44.89

$4.49 per 100ml
Kiwicare 200ml LawnPro D-Thatch Concentrate
Kiwicare

Kiwicare 200ml LawnPro D-Thatch Concentrate

(0)

$24.94

$12.47 per 100ml
Yates 750ml Fungus Gun
Yates

Yates 750ml Fungus Gun

4.3(22)

$17.54

$2.34 per 100ml
Jack Pest Deterrent Solar Owl
Jack

Jack Pest Deterrent Solar Owl

2.8(10)

$69.99

Garden Basics Weedkiller Concentrate 5L
Garden Basics

Garden Basics Weedkiller Concentrate 5L

5(1)

$99.89

$19.98 per litre
Yates 500ml Conqueror All Seasons Oil
Yates

Yates 500ml Conqueror All Seasons Oil

5(1)

$32.89

$0.07 per 100ml
Scape 230mm Long Metal Weedmat Pins - 150 Pack
Scape

Scape 230mm Long Metal Weedmat Pins - 150 Pack

More options

5(1)

$54.80

In-store only
Yates 750ml Zero Rapid Weed Spray
Yates

Yates 750ml Zero Rapid Weed Spray

5(2)

$15.48

$2.06 per 100ml
Strol SquarePeg Barbed Weedmat Pin - 25 Pack
Strol

Strol SquarePeg Barbed Weedmat Pin - 25 Pack

More options

(0)

$15.60

Gardena 450ml Soft Sprayer
Gardena

Gardena 450ml Soft Sprayer

5(3)

$22.21

Brunnings 650ml On Guard Snail Gel
Brunnings

Brunnings 650ml On Guard Snail Gel

1.7(26)

$24.94

$3.84 per 100ml
Silvan Twin Nozzle T-Boom
Silvan

Silvan Twin Nozzle T-Boom

(0)

$46.90