Bunnings

Cleaning Equipment

Showing 36 of 828 results

Vax Cordless Reach Pet Filter Pack
Vax

Vax Cordless Reach Pet Filter Pack

5(6)

Special Order

$14.98

Karcher Blower Adapter Kit
Karcher

Karcher Blower Adapter Kit

(0)

Special Order

$16.99

Karcher Window Vac Extension Pole
Karcher

Karcher Window Vac Extension Pole

4.3(40)

$84.60

Mistral 1500W Steam Mop
Mistral

Mistral 1500W Steam Mop

3(3)

$59

Long Life 500g Carpet Freshener
Long Life

Long Life 500g Carpet Freshener

4.6(5)

$11.29

$2.26 per 100g
Vax 1L Platinum Professional Solution
Vax

Vax 1L Platinum Professional Solution

4.6(52)

$25.88

$25.88 per litre
Hoover 1.47L Oxy Cleaning Solution
Hoover

Hoover 1.47L Oxy Cleaning Solution

5(4)

$36.95

$25.14 per litre
Karcher Steam Cleaner Bristle Rink   4pk
Karcher

Karcher Steam Cleaner Bristle Rink 4pk

4.5(19)

Special Order

$19.97

Bosch Dust Extraction GDE 28 D
Bosch Professional

Bosch Dust Extraction GDE 28 D

(0)

Special Order

$264

Daytek Rotary Gearbox and Handle
Daytek

Daytek Rotary Gearbox and Handle

4.3(7)

Special Order

$79

No Vac 500g Instant Spot & Stain Remover
No Vac

No Vac 500g Instant Spot & Stain Remover

5(1)

$18.99

$3.80 per 100g
Ryobi Hardfloor Cleaner Microfibre Rolling Bar
Ryobi

Ryobi Hardfloor Cleaner Microfibre Rolling Bar

(0)

Special Order

$18.99

Karcher Rotating Wash Brush
Karcher

Karcher Rotating Wash Brush

2.5(15)

$74.99

Hoover 650ml Oxy Tough Stain Remover
Hoover

Hoover 650ml Oxy Tough Stain Remover

5(1)

$26.95

$41.46 per litre
Powerfit 20L Dust Bag - 3 Pack
PowerFit

Powerfit 20L Dust Bag - 3 Pack

4.5(27)

$16.98