Bunnings

Multi Purpose & Surface Cleaners

Showing 29 of 65 results

De-Solv-it Multi Purpose Cleaner Trigger 750ml
De-Solv-it

De-Solv-it Multi Purpose Cleaner Trigger 750ml

4.4(36)

$29.97

$4 per 100ml
CLOROX Bathroom Cleaner Trigger 750ml
Clorox

CLOROX Bathroom Cleaner Trigger 750ml

4.3(6)

$6.99

$0.93 per 100ml
Simple Green 750ml Anti-Bacterial Cleaner
Simple Green

Simple Green 750ml Anti-Bacterial Cleaner

4.3(3)

$8.49

$1.13 per 100ml
Simple Green 750ml Ultimate Cleaner
Simple Green

Simple Green 750ml Ultimate Cleaner

5(1)

$13.99

$1.87 per 100ml
Dettol 750ml Floral Power Multipurpose Cleaner
Dettol

Dettol 750ml Floral Power Multipurpose Cleaner

4.7(34)

$5.29

$0.71 per 100ml
Cyclone Premium Bleach 5L
Cyclone Cleaning

Cyclone Premium Bleach 5L

3(2)

$19.99

$4 per litre
CLR 750ml Bathroom And Kitchen Cleaner
CLR

CLR 750ml Bathroom And Kitchen Cleaner

4(41)

$24.89

$3.32 per 100ml
Simple Green 750ml Air Con Cleaner
Simple Green

Simple Green 750ml Air Con Cleaner

3.8(25)

$20.19

$2.69 per 100ml
Long Life 1L Cloudy Ammonia
Long Life

Long Life 1L Cloudy Ammonia

4.3(4)

$11.99

$1.20 per 100ml
Simple Green  750ml Orange All Purpose Cleaner
Simple Green

Simple Green 750ml Orange All Purpose Cleaner

5(1)

$8.99

$1.20 per 100ml
Bar Keepers Friend 595g Cleanser Powder
Bar Keepers Friend

Bar Keepers Friend 595g Cleanser Powder

(0)

Special Order

$17.50

$2.94 per 100g
In-store only
Bar Keepers Friend 750ml Granite And Stone
Bar Keepers Friend

Bar Keepers Friend 750ml Granite And Stone

(0)

Special Order

$18.50

$2.47 per 100ml
In-store only
Taskforce Spray & Wipe - 750ml
Diversey

Taskforce Spray & Wipe - 750ml

More options

(0)

$8.49

$1.13 per 100ml
Mr Sheen 250g Multi Surface Polish
Mr Sheen

Mr Sheen 250g Multi Surface Polish

(0)

$5.94

$2.38 per 100g
In-store only
Diversey 750ml Earthon Spray And Wipe
Diversey

Diversey 750ml Earthon Spray And Wipe

(0)

$6.49

$0.87 per 100ml
Bar Keepers Friend 737g Soft Cleanser
Bar Keepers Friend

Bar Keepers Friend 737g Soft Cleanser

4.3(16)

Special Order

$18.50

$2.51 per 100g
In-store only
Glitz 1.25L Domestic General Purpose Cleaner
Glitz

Glitz 1.25L Domestic General Purpose Cleaner

2.6(5)

$10.49

$0.84 per 100ml
Selleys 500ml re:act Multi Purpose Cleaner
Selleys

Selleys 500ml re:act Multi Purpose Cleaner

4.9(9)

$7.50

$1.50 per 100ml
In-store only
Simple Green 750ml Ready To Use Stone Cleaner
Simple Green

Simple Green 750ml Ready To Use Stone Cleaner

3(2)

$12.99

$1.73 per 100ml
Logo - Workshop - Bunnings Branded - Transparent
Bunnings Workshop is an online community for D.I.Y. and gardening discussion. Get your questions answered at workshop.bunnings.com.au

Get inspired by projects from the Bunnings Workshop community