Bunnings

Cats

Showing 36 of 113 results

M-Pets 113cm Snake Trivor Cat Tree Scratch Post White
M-Pets

M-Pets 113cm Snake Trivor Cat Tree Scratch Post White

(0)

Marketplace | Online only

$104.16

All Set Pet Lint Roller Kit
All Set

All Set Pet Lint Roller Kit

3(2)

$3.50

Trusty 120ml Catnip Bubbles
Trusty

Trusty 120ml Catnip Bubbles

3.4(5)

$9

Lickimat Casper Cat Feeder Purple
Lickimat

Lickimat Casper Cat Feeder Purple

(0)

Marketplace | Online only

$21.08

Trusty Avocado Catnip Tumbler Toy
Trusty

Trusty Avocado Catnip Tumbler Toy

3.5(14)

$9.88

Happy Tails Cat Rainbow Wand
Happy Tails

Happy Tails Cat Rainbow Wand

3.5(11)

$3.48

Catlink UF Filter For Pure2 Smart Pet Water Fountain
Catlink

Catlink UF Filter For Pure2 Smart Pet Water Fountain

(0)

Marketplace | Online only

$64.48

Trusty 60g Dry Catnip
Trusty

Trusty 60g Dry Catnip

3(24)

$13.29

$221.50 per 1kg
Paws & Claws Catsby Beaumaris Cat Tree - Charcoal
Paws and Claws

Paws & Claws Catsby Beaumaris Cat Tree - Charcoal

(0)

Marketplace | Online only

$101.68

Paws & Claws Catsby Middle Park Condo 50x35x60cm - Sand
Paws and Claws

Paws & Claws Catsby Middle Park Condo 50x35x60cm - Sand

5(3)

Marketplace | Online only

$76.88

Trusty 150g Cat Dental Treats With Chicken
Trusty

Trusty 150g Cat Dental Treats With Chicken

3.6(11)

$14.20

$9.47 per 100g
Bugalugs 200ml No Rinse Cat Shampoo And Conditioner
Bugalugs

Bugalugs 200ml No Rinse Cat Shampoo And Conditioner

3.3(3)

$27.39

$136.95 per litre