Bunnings

Decking Stains

Showing 36 of 48 results

Sikkens 4L Walnut Cetol HLSe
Sikkens

Sikkens 4L Walnut Cetol HLSe

5(4)

$189

$47.25 per litre
Sikkens 4L Light Oak Cetol HLSe
Sikkens

Sikkens 4L Light Oak Cetol HLSe

5(4)

$189

$47.25 per litre
Sikkens 4L Teak Cetol HLSe
Sikkens

Sikkens 4L Teak Cetol HLSe

5(4)

$189

$47.25 per litre
Sikkens 4L Ebony Cetol HLSe
Sikkens

Sikkens 4L Ebony Cetol HLSe

5(4)

$189

$47.25 per litre
Sikkens 4L Light Oak Cetol Filter 7 Plus
Sikkens

Sikkens 4L Light Oak Cetol Filter 7 Plus

5(1)

$205

$51.25 per litre
Sikkens 4L Pine Cetol Filter 7 Plus
Sikkens

Sikkens 4L Pine Cetol Filter 7 Plus

5(1)

Special Order

$205

$51.25 per litre
Sikkens 4L Dark Oak Cetol HLSe
Sikkens

Sikkens 4L Dark Oak Cetol HLSe

5(4)

$189

$47.25 per litre
Sikkens 1L Mahogany Cetol Filter 7 Plus
Sikkens

Sikkens 1L Mahogany Cetol Filter 7 Plus

4.8(13)

Special Order

$72.50

Dryden 50ml Elm Colourtone+
Dryden

Dryden 50ml Elm Colourtone+

(0)

$86.80

Sikkens 4L Mahogany Cetol Filter 7 Plus
Sikkens

Sikkens 4L Mahogany Cetol Filter 7 Plus

(0)

Special Order

$205

$51.25 per litre
Sikkens 4L Walnut Cetol Filter 7 Plus
Sikkens

Sikkens 4L Walnut Cetol Filter 7 Plus

(0)

$205

$51.25 per litre
Dryden 4L Clear Base Woodmaster Timber Stain
Dryden

Dryden 4L Clear Base Woodmaster Timber Stain

(0)

Special Order

$227.35

$56.84 per litre
Sikkens 4L Dark Oak Cetol Filter 7 Plus
Sikkens

Sikkens 4L Dark Oak Cetol Filter 7 Plus

(0)

$205

$51.25 per litre
Sikkens 4L Pine Cetol HLSe
Sikkens

Sikkens 4L Pine Cetol HLSe

5(4)

Special Order

$189

$47.25 per litre
Dryden 200ml Elm Colourtone+
Dryden

Dryden 200ml Elm Colourtone+

(0)

$37.20

Sikkens 1L Pine Cetol HLSe
Sikkens

Sikkens 1L Pine Cetol HLSe

4.5(20)

$69.85

Dryden 10L Clear Base Woodmaster Timber Stain
Dryden

Dryden 10L Clear Base Woodmaster Timber Stain

(0)

Special Order

$549.92

$54.99 per litre
In-store only
Dryden 50ml Blonde Colourtone+
Dryden

Dryden 50ml Blonde Colourtone+

31 colours

(0)

Special Order

$13