Bunnings

Lawn Pest & Weed Control

Showing 10 of 46 results

Yates 250ml Zero Triple Strike Concentrate
Yates

Yates 250ml Zero Triple Strike Concentrate

(0)

$23.96

$9.58 per 100ml
Yates Zero Weeding Brush
Yates

Yates Zero Weeding Brush

4.1(39)

$51.89

Kiwicare 350g LawnPro Protect
Kiwicare

Kiwicare 350g LawnPro Protect

2.5(2)

$20.30

$5.80 per 100g
In-store only
Roundup 5L Fast Action Spray Ready Weedkiller
Roundup

Roundup 5L Fast Action Spray Ready Weedkiller

4.8(4)

$58.54

$11.71 per litre
Yates 1L Zero Triple Strike Concentrate
Yates

Yates 1L Zero Triple Strike Concentrate

(0)

$54.96

$5.50 per 100ml
Yates 200ml Hydrocotyle Killer
Yates

Yates 200ml Hydrocotyle Killer

3(2)

$29.94

$14.97 per 100ml
In-store only
Roundup 1L Tough Ready To Use Weedkiller
Roundup

Roundup 1L Tough Ready To Use Weedkiller

4.7(3)

$31.92

$3.19 per 100ml
Roundup 2.5L Tough Pump'N'Go Weedkiller
Roundup

Roundup 2.5L Tough Pump'N'Go Weedkiller

3.8(4)

$61.74

$24.70 per litre
Yates 750ml Zero Triple Strike Weedkiller Spray
Yates

Yates 750ml Zero Triple Strike Weedkiller Spray

(0)

$23.95

$3.19 per 100ml
Logo - Workshop - Bunnings Branded - Transparent
Bunnings Workshop is an online community for D.I.Y. and gardening discussion. Get your questions answered at workshop.bunnings.com.au

Get inspired by projects from the Bunnings Workshop community