Bunnings

Cleaning Chemicals

Showing 36 of 327 results

Glitz 2L Cleaning Vinegar

Glitz 2L Cleaning Vinegar

4.1(69)

$7.55

$0.38 per 100ml
Selleys 750ml Rapid Mould Killer Trigger Pack
Selleys

Selleys 750ml Rapid Mould Killer Trigger Pack

4.6(160)

$11.49

$15.32 per litre
Glitz Green 1kg Borax

Glitz Green 1kg Borax

4.5(42)

$15.19

$1.52 per 100g
Hillmark Scalex Home Descaler 375g
Hillmark

Hillmark Scalex Home Descaler 375g

4.8(108)

$19.39

$5.17 per 100g
The Pink Stuff 850g Miracle Cleaning Paste
The Pink Stuff

The Pink Stuff 850g Miracle Cleaning Paste

4.4(50)

$9.49

$1.12 per 100g
Exonic 2L Bleach
EXONIC

Exonic 2L Bleach

4.8(6)

$4.99

$0.25 per 100ml
Glitz 200g Eucalyptus Spray Cleaner

Glitz 200g Eucalyptus Spray Cleaner

4.7(12)

$13.69

$6.85 per 100g
Drain Clean 500g Crystals
Drain Clean

Drain Clean 500g Crystals

4.1(30)

$10.98

$2.20 per 100g
Cuddly 5L Fabric Conditioner Sunshine Fresh
Cuddly

Cuddly 5L Fabric Conditioner Sunshine Fresh

4.5(78)

$21.89

$4.38 per litre
Drain Clean 1L Liquid Cleaner
Drain Clean

Drain Clean 1L Liquid Cleaner

3.9(66)

$10.98

$1.10 per 100ml
CLR 750ml Ready To Use Calcium Lime Rust Remover
CLR

CLR 750ml Ready To Use Calcium Lime Rust Remover

4.3(12)

$17.99

$2.40 per 100ml
Long Life 750ml Grout Cleaner
Long Life

Long Life 750ml Grout Cleaner

4.1(189)

$10.98

$1.46 per 100ml
Exonic 250ml Dishwasher Cleaner
EXONIC

Exonic 250ml Dishwasher Cleaner

4.4(31)

$4.99

$2 per 100ml
Glitz 500ml Goo And Stain Remover
Glitz

Glitz 500ml Goo And Stain Remover

4.7(55)

$18.99

$3.80 per 100ml
In-store only
Easy Off 325g Heavy Duty Oven And BBQ Cleaner
Easy Off BAM

Easy Off 325g Heavy Duty Oven And BBQ Cleaner

3.9(34)

$6.24

$1.92 per 100g
In-store only
Glitz 1kg Bi-Carb Cleaner

Glitz 1kg Bi-Carb Cleaner

4.5(17)

$14.19

$1.42 per 100g
Drain Clean 2L Hair Unclogger
Drain Clean

Drain Clean 2L Hair Unclogger

4.4(318)

$8.94

$0.45 per 100ml
30 Seconds 5L Outdoor Cleaner Concentrate
30 Seconds

30 Seconds 5L Outdoor Cleaner Concentrate

4(246)

$24.98

$5 per litre
The Pink Stuff 750ml Bathroom Cleaner
The Pink Stuff

The Pink Stuff 750ml Bathroom Cleaner

5(2)

$7.94

$1.06 per 100ml
30 Seconds 5L RTU Spray And Walk Away
30 Seconds

30 Seconds 5L RTU Spray And Walk Away

3.7(18)

$45.75

$9.15 per litre
In-store only
30 Seconds 1L Mould Off
30 Seconds

30 Seconds 1L Mould Off

4.4(187)

$4.95

$4.95 per litre
The Pink Stuff 750ml Miracle Toilet Cleaner
The Pink Stuff

The Pink Stuff 750ml Miracle Toilet Cleaner

5(1)

$7.94

$1.06 per 100ml
Glitz 200g Beezwax Polish
Glitz

Glitz 200g Beezwax Polish

4.5(27)

$18.89

$9.45 per 100g
30 Seconds 5L Spray And Walk Away Concentrate
30 Seconds

30 Seconds 5L Spray And Walk Away Concentrate

4(212)

$43.99

$8.80 per litre
In-store only