Bunnings

Wood & Timber Cleaning

Showing 36 of 62 results

Bona 4L Wood Floor Cleaner Refill
Bona

Bona 4L Wood Floor Cleaner Refill

More options

4.3(6)

$56.99

Bona 1L Wood Floor Polish - Gloss

Bona 1L Wood Floor Polish - Gloss

4(2)

$37.99

Bona 1L Wood Floor Polish - Matt

Bona 1L Wood Floor Polish - Matt

5(1)

$37.99

Cabot's 500ml Wood Surface Cleaner - 500ml
Cabot's

Cabot's 500ml Wood Surface Cleaner - 500ml

More options

5(2)

$11

Gilly's 1L Orange Oil - 1L
Gilly's Australia

Gilly's 1L Orange Oil - 1L

More options

5(6)

$79

Cabot's Wood Floor Spray Mop
Cabot's

Cabot's Wood Floor Spray Mop

5(2)

$59.95

Gilly's 250ml Liquid Beeswax - 250ml
Gilly's Australia

Gilly's 250ml Liquid Beeswax - 250ml

More options

4.6(23)

$31.98

Cabot's 4L Deck Clean
Cabot's

Cabot's 4L Deck Clean

3.5(12)

$41.25

$10.31 per litre
Cabot's 1L Wood Floor Cleaner
Cabot's

Cabot's 1L Wood Floor Cleaner

More options

1.8(4)

$26

Feast Watson 125g Soft Wax
Feast Watson

Feast Watson 125g Soft Wax

4.5(19)

$30.66

British Paints 4L Deck Cleaner
British Paints

British Paints 4L Deck Cleaner

5(2)

$38

$9.50 per litre
Gilly's 250ml 100% Pure Tung Oil
Gilly's Australia

Gilly's 250ml 100% Pure Tung Oil

More options

4.6(11)

$35.63

Cabot's 1L Deck Clean
Cabot's

Cabot's 1L Deck Clean

3.5(2)

$23.85

Intergrain 4L UltraPrep Timber Cleaner
Intergrain

Intergrain 4L UltraPrep Timber Cleaner

4.1(17)

$60.45

$15.11 per litre
Bona Microfiber Cleaning Pad
Bona

Bona Microfiber Cleaning Pad

5(1)

$24.99

Briwax Original Wax 400g Rimu
Briwax

Briwax Original Wax 400g Rimu

5(2)

$44.75

Logo - Workshop - Bunnings Branded - Transparent
Bunnings Workshop is an online community for D.I.Y. and gardening discussion. Get your questions answered at workshop.bunnings.com.au

Get inspired by projects from the Bunnings Workshop community