Bunnings

Interior Paint

Showing 36 of 235 results

Dulux 1Step Prep Primer, Sealer & Undercoat 4L - 4L
Dulux

Dulux 1Step Prep Primer, Sealer & Undercoat 4L - 4L

More options

4.6(187)

$124.01

$31 per litre
Dulux Wash&Wear Low Sheen Vivid White Interior Paint - 15L
Dulux

Dulux Wash&Wear Low Sheen Vivid White Interior Paint - 15L

59 colours

3.2(26)

$329

$21.93 per litre
British Paints 15L White Prep 4 in 1 Sealer Primer Undercoat
British Paints

British Paints 15L White Prep 4 in 1 Sealer Primer Undercoat

More options

4.6(113)

$267

$17.80 per litre
British Paints 4L White Ceiling Paint And Prime - 4L
British Paints

British Paints 4L White Ceiling Paint And Prime - 4L

More options

1.8(87)

$101.50

$25.38 per litre
Dulux 10L Enamel Paint Aquanamel Semi Gloss Vivid White
Dulux

Dulux 10L Enamel Paint Aquanamel Semi Gloss Vivid White

60 colours

2.9(53)

$319

$31.90 per litre
Dulux 1L PRECISION Stain & Mould Blocker
Dulux

Dulux 1L PRECISION Stain & Mould Blocker

More options

4.4(25)

$61.95

In-store only
Dulux 2L Satin White Renovation Range Cabinet Doors
Dulux

Dulux 2L Satin White Renovation Range Cabinet Doors

59 colours

4.3(43)

$126

$63 per litre
White Knight Black Chalkboard Paint - 500ml
White Knight

White Knight Black Chalkboard Paint - 500ml

More options

3(10)

$36.90

Dulux 1L Renovation Range Primer
Dulux

Dulux 1L Renovation Range Primer

3.8(33)

$97.30

Dulux 100ml Te Kuiti Sample Pot
Dulux

Dulux 100ml Te Kuiti Sample Pot

49 colours

4.9(14)

$3

Dulux 2L Ceiling White +PLUS Kitchen and Bathroom Paint
Dulux

Dulux 2L Ceiling White +PLUS Kitchen and Bathroom Paint

More options

4(80)

$98.90

$49.45 per litre
PPG Paints 8L White Low Sheen Sure Coat Interior Paint
PPG Paints

PPG Paints 8L White Low Sheen Sure Coat Interior Paint

More options

3.8(4)

$98.90

$12.36 per litre
Dulux 4L Ceiling White Paint - 4L
Dulux

Dulux 4L Ceiling White Paint - 4L

More options

3.7(211)

$102

$25.50 per litre
PPG Paints 2L White Low Sheen Easycoat Kitchen and Bathroom Paint
PPG Paints

PPG Paints 2L White Low Sheen Easycoat Kitchen and Bathroom Paint

41 colours

1(1)

$69.90

$34.95 per litre
Logo - Workshop - Bunnings Branded - Transparent
Bunnings Workshop is an online community for D.I.Y. and gardening discussion. Get your questions answered at workshop.bunnings.com.au

Get inspired by projects from the Bunnings Workshop community