Bunnings

Garden Supplies & Maintenance

Showing 36 of 297 results

Garden Basics 40L Compost
Garden Basics

Garden Basics 40L Compost

4.6(416)

$6.74

$0.17 per litre
Garden Basics 40L All Purpose Potting Mix
Garden Basics

Garden Basics 40L All Purpose Potting Mix

4.6(566)

$8.60

$0.22 per litre
400L Black Compost Bin

400L Black Compost Bin

4.7(37)

$67.95

 Daltons 40L Number 4 Ornamental Bark
Daltons

Daltons 40L Number 4 Ornamental Bark

4.8(33)

$8.93

$0.22 per litre
Compost Bin 240Ltr

Compost Bin 240Ltr

4.3(17)

$44.97

Debco SaturAid 500g

Debco SaturAid 500g

(0)

$9.96

$1.99 per 100g
Garden Basics All Purpose Garden Mix 30L
Garden Basics

Garden Basics All Purpose Garden Mix 30L

5(5)

$9.20

$0.31 per litre
Organic Neem Oil 250ml

Organic Neem Oil 250ml

(0)

$21.53

$8.61 per 100ml
In-store only
Garden Zen Compost Bin With Sieve

Garden Zen Compost Bin With Sieve

(0)

$23.54

Big Value 40L Compost
Big Value

Big Value 40L Compost

4.6(416)

$6.86

Garden Basics 25L Topsoil
Garden Basics

Garden Basics 25L Topsoil

4.1(62)

$9.34

$0.37 per litre
Daltons 40L Garden Time Compost
Daltons

Daltons 40L Garden Time Compost

4.5(127)

$10.55

$0.26 per litre
Daltons Coloured Bark Mulch 40L Black
Daltons

Daltons Coloured Bark Mulch 40L Black

4.7(48)

$11.42

$0.29 per litre
Garden Time 40L Vegetable Mix
Daltons

Garden Time 40L Vegetable Mix

4.6(94)

$14.88

$0.37 per litre
Daltons Garden Time 30L Tomato Mix
Daltons

Daltons Garden Time 30L Tomato Mix

5(1)

$7.95

$0.27 per litre
Daltons 40L Nuggets Bark
Daltons

Daltons 40L Nuggets Bark

4.5(36)

$10.23

$0.26 per litre
FlexiBin Garden Waste Bag - 2m3
FlexiBin

FlexiBin Garden Waste Bag - 2m3

More options

4.7(81)

$49.59

Daltons 40L NZ Natural Wood Mulch
Daltons

Daltons 40L NZ Natural Wood Mulch

2.8(6)

$10.82

$0.27 per litre
Daltons 40L Premium Mulch And Feed
Daltons

Daltons 40L Premium Mulch And Feed

4.4(30)

$15.37

$0.38 per litre
Scotts 5L Strawberry Straw
Scotts

Scotts 5L Strawberry Straw

2.5(13)

$9.89

$1.98 per litre
FlexiBin General Waste Bag - 3m3
FlexiBin

FlexiBin General Waste Bag - 3m3

More options

4.6(122)

$59.80

Daltons Number 3 Bark Mini Chip
Daltons

Daltons Number 3 Bark Mini Chip

4.9(23)

$11.01

$0.28 per litre
Daltons 1m³ Trade Compost
Daltons

Daltons 1m³ Trade Compost

3(2)

Special Order

$133.35

Scotts 40L Osmocote Garden Soil Premium Planting Mix
Osmocote

Scotts 40L Osmocote Garden Soil Premium Planting Mix

3.3(4)

$14.85

$0.37 per litre
Daltons 1m³ Trade Garden Mix
Daltons

Daltons 1m³ Trade Garden Mix

5(8)

Special Order

$191.09

Daltons 9L Coir Briquette
Daltons

Daltons 9L Coir Briquette

4.8(24)

$6.91

$0.77 per litre